Balandžio 15 –ąją Molėtuose buvo paminėta Tarptautinė kultūros diena

Saulėtą penktadienio popietę paminėti Kultūros dienos Molėtų rajono kultūros darbuotojai rinkosi į Alantos dvarą, kuriame V. Žuko paveikslų galerijos ir Amatų centro ekspozicijų aplinkoje skambėjo kalbos apie kultūros reikšmę kiekvieno žmogaus ir valstybės gyvenime, kultūros darbuotojų kasdienybę ir jų darbą, kūrybą, pasiekimus. Susitikimą pradėjęs Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas G. Matkevičius, visus pasveikino ir žodį suteikė Molėtų rajono merui S. Žviniui. Įvertinęs kultūros darbuotojų veiklos svarbą ir pasidžiaugęs jų pasiekimais Molėtų krašte, meras Savivaldybės padėkos raštais apdovanojo: Stiklo muziejaus ir paveikslų galerijos vedėją Balį Grigą – už ilgametį profesionalų, nuoširdų darbą Stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje, už dalykinę ir asmeninę paramą dailininkų plenerams Balninkuose, Ežerų žvejybos muziejaus muziejininką Juozą Petrauską – už nuoširdų darbą Ežerų žvejybos muziejuje, autentiškas ekskursijas ir įdomias edukacines programas ir Molėtų kultūros centro kaimo kultūrinės veiklos vadybininkę, Inturkės krašto moterų vokalinio ansamblio vadovę Rimą Deruvienę - už kūrybiškumą ir meilę tradicijoms, kultūros puoselėjimą, plėtojimą bei Molėtų krašto garsinimą.

LR Seimo narys Valentinas Stundys, sveikindamas kultūros darbuotojus, atkreipė dėmesį, kad kultūros darbas ir visa kultūros veikla mūsų valstybėje dar nėra deramai vertinama, nors būtent ji yra tas pagrindas, kuris formuoja tautos savitumą ir apibrėžia jos tapatybę. Linkėjo visiems sėkmės ir tradiciškai įteikė savo įsteigtą apdovanojimą – Obuolio nominaciją. Šiemet - už pagarbą krašto tradicijoms, kultūros paveldo ir ryšių su kraštiečiais puoselėjimąb ei nestandartinius sprendimus – Seimo nario nominacija skirta Molėtų viešosios bibliotekos specialistei Jolantai Matkevičienei.

Kultūros diena Naujasodyje buvo minima neatsitiktinai, nes Alanta paskelbta 2016 metų mažąja kultūros sostine, tad Alantos seniūnijos kultūrinės veiklos vadybininkė Vaida Saugūnienė supažindino su Alantos krašte numatomais renginiais ir visus pakvietė juose dalyvauti.

Po oficialiosios dalies kultūros darbuotojai apžiūrėjo Amatų centro ekspoziciją, o netrukus Kultūros dienos minėjimas tęsėsi jau Molėtuose. Molėtų kultūros centre buvo atidaryta Molėtų menų mokyklos baigiamosios dailės klasės moksleivių paroda, o muzikos klasių moksleiviai surengė šiltą ir įsimintiną koncertą.

Molėtų rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Molėtiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Molėtiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Molėtiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.163.209.109.

Rašyti

Portalo Molėtiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Moletai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Įspūdžiai iš tarptautinio seminaro „Vaiko lūkesčių biblioteka"

Tarptautinis seminaras „Vaiko lūkesčių biblioteka" prasidėjo atsinaujinusios Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „Vaikų erdv...

Dailės terapijos užsiėmimas "Savęs pažinimas"

Spalio 13 dieną Utenos visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamą dailės terapijos užsiėmimą "Savęs pažinimas".