Kvietimas prekiauti rudens gėrybių mugėje

Kviečiame tautodailininkus, amatininkus, kulinarinio paveldo gamintojus, ūkininkus (išskyrus viešojo maitinimo įmones) registruotis ir dalyvauti.

RUDENS GĖRYBIŲ MUGĖJE "KARTU DIRBAM - KARTU ŠVENČIAM"
Molėtuose (rugsėjo 24 d.)

Prekybininkų ir paslaugų teikėjų šventėje registracija vyks nuo rugsėjo 1 d. iki  rugsėjo 19 d.

1. Dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas rudens gėrybių mugėje Molėtuose (Vilniaus gatvėje rugsėjo 24 d.) kreiptis į Molėtų rajono savivaldybės administracijos Turto skyrių (Danutė Kavaliūnienė, tel. (8 383) 54 749, el. p. turtas@moletai.lt).

2. Patvirtintos formos leidimą prekiauti ar teikti paslaugas per 5 darbo dienas išduoda Molėtų rajono savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjas.

3. Fiziniai ar juridiniai asmenys, norintys gauti leidimą prekybai ar teikti paslaugas rudens gėrybių mugėje Vilniaus gatvėje, pateikia Molėtų rajono savivaldybės administracijos Turto skyriui šiuos dokumentus:

- prašymą (forma pridedama), kuriame nurodoma: įmonės pavadinimas, kodas (fizinio asmens vardas, pavardė, asmens kodas), adresas, telefono numeris, prašymo pateikimo data, parduodamų prekių ar paslaugų pavadinimas, numatoma prekybos ar paslaugų teikimo vieta(os) kartu ar atskirai) ir laikotarpis;

- įmonės vadovo ar įgalioto asmens patvirtintą įmonės registravimo pažymėjimo kopiją, fizinis asmuo – verslo liudijimą ar kitą dokumentą, leidžiantį verstis individualia veikla, asmens dokumentą;

- mokėjimo pavedimo su banko žymomis ar kvito, kad sumokėta vietinė rinkliava, originalą;

- jeigu numatyta lengvata – dokumentą, pagal kurį gali būti taikoma lengvata;

- renginio organizatoriaus sutikimą (tik atrakcionų paslaugai ir prekybai alkoholiniais gėrimais)

- dokumentus galima siųsti el. paštu turtas@moletai.lt , papildoma informacija tel.  (8 383) 54 749.

- leidimų prekiauti ar teikti paslaugas kopijas gausite nurodytu Jūsų el. paštu, dokumento originalą galite gauti atvykę į Molėtų rajono savivaldybės administracijos Turto skyrių arba renginio dieną (Vilniaus g. 44, kab. Nr. 210, 211);

- leidimas išduodamas sumokėjus nustatyto dydžio vietinę rinkliavą.

4. Nustatyti tokie vietinės rinkliavos dydžiai už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas:

4.1. nuo (iš) laikinųjų prekybos įrenginių:

4.1.1. prekybos vietai iki 6,0 kv. m ploto, kai prekiaujama knygomis, rankdarbiais, tautodailės ar dailės dirbiniais, suvenyrais, žaislais, ledais, – 5,5 Eur/dienai ;

4.1.2. prekybos vietai iki 6,0 kv. m. ploto, kai prekiaujama kitomis prekėmis, negu nurodyta 4.1.1. punkte, – 7,0 Eur/dienai;

5. Vietinės rinkliavos pervedamos į Molėtų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą LT684010045500080063 (įmonės kodas 188712799), nurodant įmokos kodą ir paskirtį:

- 534 – už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas viešose vietose išdavimą

6. Vietinė rinkliava masinių renginių metu netaikoma:

6.1. prekiauti žemės ūkio produkcija, išauginta asmeniniame arba ūkininko ūkyje;

6.2. renginio metu šio renginio rėmėjams;

6.3. amatininkams. Išduodant leidimą, jie turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir amatų sertifikatą;

6.4. žmonių su negalia organizacijoms.

7. Prekybos ir paslaugų teikimo vieta - Molėtų miesto Vilniaus gatvė.

8. Prekybos vietą (eilės tvarka pagal leidimo išdavimo datą) suteikia renginio organizatorius - Molėtų kultūros centras, tel. (8 383) 51 571. Vienai prekybos vietai skiriama 3 m. juosta palei Vilniaus gatvę.

9. Prekybininkams būtina turėti taros, įpakavimų ir panaudotų vienkartinių indų surinkimo krepšelius.

10. Prekybininkų vietos bus paskelbtos savivaldybės tinklalapyje iki rugsėjo 23 d., sąrašai taip pat bus iškabinti šventės vietoje.

11. Renginio metu bus ribojamas transporto eismas Molėtų mieste, todėl prekybininkai bus leidžiami į prekybos vietą Vilniaus gatvėje išsikrauti prekes tik su leidimu prekiauti ar teikti paslaugas.

Molėtų rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Molėtiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Molėtiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Molėtiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.163.209.109.

Rašyti

Portalo Molėtiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Moletai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Įspūdžiai iš tarptautinio seminaro „Vaiko lūkesčių biblioteka"

Tarptautinis seminaras „Vaiko lūkesčių biblioteka" prasidėjo atsinaujinusios Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „Vaikų erdv...

Dailės terapijos užsiėmimas "Savęs pažinimas"

Spalio 13 dieną Utenos visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamą dailės terapijos užsiėmimą "Savęs pažinimas".