Rudens gėrybių ir amatų mugė „Kartu dirbam - kartu švenčiam“

Praėjusį šeštadienį Molėtuose Bobų vasarą pasitiko Rudens gėrybių ir amatų mugė „Kartu dirbam - kartu švenčiam“ bei visi į ją susirinkusieji.

Tiek įvairiausiai išdabintų rajono seniūnijų kiemelių Molėtuose dar nebuvo regėta, rudens gėrybių gausos, šeimininkių išradingumo dar nebuvo matyta. Akį traukė ir džiugino gražiausi vaisiai, ekologiškos daržovės ir uogos, įvairių skonių rajono bitininkų medus, neapsakomo gardumo karvių, ožkų, ir avių sūriai, sviestas bei kiti rajono ūkininkų gaminiai iš pieno, viliojo rūkytos mėsos, šviežios duonos, giros, uogienių, pyragų ir firminių molėtiškių kepinių kvapas... Stebino ir rajono moterų bei vyrų rankdarbių įvairovė: drožta, pinta, siuvinėta, austa, velta, rišta... ir dar daug visokios parodytos darbščių Molėtų krašto žmonių išmonės buvo galima pamatyti. Visa tai liudijo šių metų derliaus gausą bei žadėjo naujų skonių atradimų mums visiems ir ateityje...

Iš pat ryto visos rajono seniūnijos surengė įspūdingą eiseną šventėn susirinkusiems, kurios metu nešė net 110 metrų ilgio pačių rankomis nupintą stebėtino grožio Bendruomenių pynę, skirtą Vietos bendruomenių metams paminėti. Po to sekė visa eilė apdovanojimų tiesiai iš rajono savivaldybės mero Stasio Žvinio rankų. Meras sveikino šventėn susirinkusius ir viso Molėtų krašto žmones, džiaugėsi jų darbštumu, išmoningumu, dėkojo visiems už jų triūsą, išmonę, kasdienį darbą, puikią rudeninę šventę Molėtuose ir apdovanojo pažangius rajono ūkininkus: Aušrinę Valaitienę, Andrių Arlauską, Ramunę Šimėnienę, Jolantą ir Darių Tursas; įteikė padėkas Dapkūniškių, Inturkės ir Verbiškių bendruomenių centrams ir lauknešėlius daug triūsusioms ir daug pastangų, besirengiant šiai mugei, įdėjusioms visoms rajono seniūnijoms už bendruomeniškumo puoselėjimą, išradingumą, spalvingumą bei etnokultūros tradicijų puoselėjimą. Šventę vainikavo seniūnijų kiemelių prisistatymas ir kiekvienos jų nepakartojama meninė muzikinė programa.

Rudenio lietumi palaiminta šventė nušurmuliavo... išsiskirstėme, liko malonūs įspūdžiai, gražūs prisiminimai. „Akivaizdu, ruduo yra puikus metas mums visiems susieiti draugėn, pasidžiaugti nauju ir gausiu šių metų derliumi, susitikti pasišnekučiuoti su bičiuliais, kažką skanaus ar reikalingo įsigyti,“ – sakė rajono meras Stasys Žvinys ir palinkėjo visiems pilnų aruodų, susiklausymo bei tarpusavio paramos, kuriant gražesnį gyvenimą Molėtų krašte.

Molėtų rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Molėtiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Molėtiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Molėtiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.20.120.65.

Rašyti

Portalo Molėtiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Moletai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Įspūdžiai iš tarptautinio seminaro „Vaiko lūkesčių biblioteka"

Tarptautinis seminaras „Vaiko lūkesčių biblioteka" prasidėjo atsinaujinusios Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „Vaikų erdv...

Dailės terapijos užsiėmimas "Savęs pažinimas"

Spalio 13 dieną Utenos visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamą dailės terapijos užsiėmimą "Savęs pažinimas".