Nuoširdūs linkėjimai molėtiškei Veronikai 100-ojo gimtadienio proga

Balandžio 4 dieną Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Gribauskienė ir Mindūnų seniūnijos seniūnė Virginija Salapėtienė gražaus jubiliejaus proga pasveikino 100 metų sulaukusią Veroniką Gilytę – Gaivelienę. Šimtametei linkėjo geros sveikatos ir ilgų gražių dienų kartu su artimaisiais.

Veronika gimė 1916-04-01 Molėtų rajone, Mindūnų seniūnijoje, Antalakajos kaime. 1942 metais ištekėjo už Juozo Gaivelio ir apsigyveno Mindūnų seniūnijoje Kraujelių kaime. Karo metu bombarduojant, sudegė Gaivelių sodyba. Šeima persikėlė gyventi į Antalakajos kaimą Veronikos senelių sodybon.

Iki nacionalizacijos Gilių šeima turėjo daug žemės. Kolūkio laikais abu dirbo Kirovo kolūkyje. Vyras mirė 1987 metais, taip ir nesulaukęs Lietuvos nepriklausomybės.

Gaiveliai išaugino 3 dukras. Vyresnioji Aldona gyvena Širvintose. Vidurinėlė Nijolė gyvena Vilniuje. Įgijusi aukštąjį ekonomistės išsilavinimą. Jauniausioji Irena, taip pat ekonomistė, gyvena Ukmergės rajone.

Močiutė Veronika turi 6 anūkus ir 6 proanūkius.

Gyvendama viena dar kiek metų laikė karvutę, o šieną žiemai padėdavo paruošti dukrų šeimos. Sulaukusi 83 metų Veronika Gaivelienė žiemas praleisdavo pas dukras. Pavasariais vėl sugrįždavo į sodybą Antakakajoje. Pasak dukros Nijolės, iki 95 metų amžiaus vasaromis triūsdavo sklype, o daržai net švytėjo.

Molėtų rajono savivaldybės informacija 

Griežtai draudžiama Molėtiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Molėtiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Molėtiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.163.209.109.

Rašyti

Portalo Molėtiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Moletai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Vienas. Sunkiai sužeistas. Per plauką nuo mirties: sukrečianti gelbėjimo istorija

“Pamačiau atlekiantį sunkvežimį, kuris apledėjusiu keliu sukdamasis pradėjo slysti į mano kelio pusę. Mane apakino sunkvežimio šviesos, pa...

„Buvome vieninteliai, kurie palydėjo jį į kapines“: maltiečių paslaugos vienišiems senukams nesibaigia karštos sriubos atvežimu

Maltiečiai projektą „Maistas ant ratų“ vykdo jau beveik 25-erius metus. Dabar jie karštą maistą vežioja jau 19-koje miestų, per 2016 metus...